Moment İstanbulMoment İstanbul
Moment İstanbul
Moment İstanbul

Kendisi de prestiji de çok yüksek…

İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, sıra dışı dikey mimarisiyle ne kadar prestijli bir proje olduğunu gözler önüne seriyor.

Moment Terrace ile davetleriniz anlam kazanacak.

Her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz panoramik deniz manzaralı, çok şık ve özel tasarım bir salon Moment İstanbul’da sizleri bekliyor. Davetlerinizi sıra dışı kılmak elinizde!

Gerçek bir rezidansla tanışmaya hazır mısınız?

Özel bir lobi tasarımı ve estetik mimari sunumu beraberinde profesyonel resepsiyon hizmetiyle karşılanacaksınız.

Ulaşımın rahatlığını hissedin.

E-5 Karayolu’nun yanı başında, Sabiha Gökçen’e 15 dakika, Marmaray, Metro ve Deniz Otobüsü İskelesi’ne yalnızca birkaç dakika mesafede yer alan Moment İstanbul’da ulaşımın sunduğu rahatlığın tadını çıkaracaksınız.

Moment’te ayrıcalıklısınız. Neden mi?

Üst düzey güvenlik donanımı tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak resepsiyon, misafirlerinizi rahat ettirecek VIP lounge (dinlenme terası) ve lobi alanlarıyla sınırsız mutluluğa açılan bir pencereniz olacak.

A’dan Z’ye AC imzası taşıyarak kalitesine artı değerler katıyor.

İnşa ettiği her projesinde gelecek için modern bir yaşam vaat eden AC Yapı, Moment İstanbul’da kalitesini daha da üst seviyeye taşıyor.

Moment İstanbul

Ticari Alanlar

Günlük hayattaki her türlü ihtiyacınızı karşılayacak mağazalar, keyifli ve modern bir konseptle Moment İstanbul’da sizinle buluşuyor. Ayrıca Moment İstanbul bünyesinde açılacak konforlu bir spor kulübüne size özel ayrıcalıklar ile üye olabilir; açık ve kapalı havuzların keyfini sürebilir; çocuklarınız Cross Action Kids Club’ta eğlenirken siz, SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz. Aktif ve sağlıklı bir yaşam için birçok alternatif Moment İstanbul’da!

Moment İstanbul Ticari Alanlar

Moment İstanbul

Moment Terrace

Her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz deniz manzaralı, çok şık özel tasarım bir salon Moment İstanbul’da sizleri bekliyor. İster doğum günü partisi verin, ister tüm yakınlarınızı yemeğe çağırın. 35. kattaki özel tasarım salonunuzda çok konuşulacak davetler vermenin keyfini yaşayın.

Moment Terrace

AC Yapı Logo

Moment İstanbul Fırsatları için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz...

Moment İstanbul Fırsatları için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz...